dijitalpr Marka Yönetimi - Dijital Pazarlama - Web Tasarım - Dijital Pr

HİZMETLERİMİZ

Uzun vadeli projeler, yeni fikirler, yeni oluşumlar, değişimler ve kreatif tasarımlar marka kimliğine uygun bir konsept içerisinde, beklenti ve hedef kitleyi göz önünde bulundurarak kullanıcı odaklı, işlevsel ve uluslararası normlarda özgün projeleri hayata geçiriyoruz.

Kurumsal Kİmlİk Tasarımı

Marka ve sektöre uygun olarak tasarlanan kurumsal kimlik tasarımı hem şirket içinde hem de şirket dışında akılda kalıcı, etkili ve güçlü kılmanın yanı sıra markanızın duruşunu, davranışını ve imajını temsil etmektedir.

Marka Yönetİmİ

Reklam, pazarlama, iletişim, medya, dijital markalaşma, sosyal medya, itibar yönetimi ve kurumsal iletişim disiplinlerini markanın oluşturulan stratejiisine sadık kalınarak yönetildiğinde bir şirket, kişi, kurum, kuruluş ürün, hizmet, fikir, olgu, nesne, içerik, girişim vs. markalaşmaktadır.

Sosyal Medya Yönetİmİ

Markaya ait sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılacağını, kurumsal kimliğin nasıl aktarılacağını, kitleler ile hangi adımlarla iletişim kurulması gerektiğini, hesapların istenilen alanda büyümesi için hangi çalışmaların yapılması gerektiği, görsel ve iletişimsel yönetimin nasıl olması gerektiği ve beklenmeyen durumlardaki kriz yönetimi için hangi yolların izlenmesi gerektiğini gösteren yönlendirmedir.

Web Sİtesİ Tasarımı

Müşterileri segmentlere ve alt segmentlere ayırabileceği gibi müşteriye nasıl ulaşılabileceği ve onlarla nasıl kalıcı ilişkiler kurulabileceğiyle ilgili firmanıza bilgiler veren stratejik internet platformudur.

E-Tİcaret Altyapısı

Sanal mağazanız, maddi yükünüzü azaltarak, stok ve maliyet gibi birçok bilgiyi sizlere elektronik ortamda sunmaktadır. Seçilen doğru altyapı ile markanıza bir web sitesinden çok daha fazlasını sağlayarak firmanızı büyük yatırım maliyetlerinden kurtarmaktadır.

Vİdeo Prodüksİyon

Sosyal mecralarda video pazarlama, oldukça yüksek performans gösteren ve daha fazla geri dönüş alan dijital içerik türlerinden biridir.


Influencer Marka İş Bİrlİklerİ

Özgün adıyla Influencing, pazarlama dilinde etkileyici pazarlama olarak adlandırılan içerikler, sosyal etkiye sahip olan internet ünlülerinin onaylarını veya ürün yerleşimlerini içeren bir sosyal medya pazarlaması türüdür.

Dİjİtal Pazarlama

Markaların ürün ve/veya hizmetlerini tanıtmak için elektronik ortamlar aracılığı ile internet ve çevrimiçi tabanlı dijital teknolojileri kullanan pazarlama prensibidir. Doğru strateji ve markaya yapılan yatırım ile uygulanan dijital pazarlama hedef kitleye doğrudan ulaşma imkânı sağlamaktadır.

ÜrÜn ve Hİzmet Çekİmİ

Dikkat çekici ürün ve hizmet fotoğrafları kullanarak ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlayarak ürünler hakkında güven duygusu oluşturabilirsiniz.

SEO

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir ve Dijital Pazarlamanın en önemli alt kollarındandır.